Przejdź do treści

SKŁAD KROPLI DO OCZU OCUTEARS® ALO+

Sztuczne łzy Ocutears® ALO+ zawierają poprzecznie usieciowany kwas hialuronowy będący zaawansowaną postacią tej substancji, a także aloes.1 Dzięki optymalnym właściwościom usieciowanego kwasu hialuronowego krople Ocutears® przypominają naturalne łzy i oferują kilka wyjątkowych korzyści:

DŁUGOTRWAŁE NAWILŻENIE, ULGA I KOMFORT.
LEPSZA PRZYCZEPNOŚĆ KROPLI, BY BYŁY TAM, GDZIE ICH POTRZEBUJESZ.
WSPIERANIE PROCESU GOJENIA.

Na czym jednak polega działanie owego poprzecznie usieciowanego kwasu hialuronowego na powierzchni oka?

ZWINIĘTE ŁAŃCUCHY KWASU HIALURONOWEGO, GDY MASZ OTWARTE OCZY.
ROZPROSTOWANE ŁAŃCUCHY KWASU HIALURONOWEGO, GDY MRUGASZ.
ZWINIĘTE ŁAŃCUCHY KWASU HIALURONOWEGO, GDY OTWIERASZ OKO.

Gdy kwas hialuronowy zawiera łączenia krzyżowe, staje się gęstszy, dzięki czemu może dłużej pozostawać na powierzchni oka.

Podczas mrugania, kwas hialuronowy zmienia swoje właściwości, dzięki czemu, zostaje równomiernie rozprowadzony na powierzchni oka.

Oprócz poprzecznie usieciowanego kwasu hialuronowego krople Ocutears® ALO+ zawierają aloes o działaniu łagodzącym i nawilżającym w celu zapewnienia długotrwałego komfortu widzenia. Docenią to szczególnie osoby uskarżające się na zaczerwienienie, podrażnienie i nadwrażliwość oczu lub spędzające wiele czasu na słońcu lub w pomieszczeniach klimatyzowanych.1

Odwiedź naszą stronę produktu, na której można kupić krople Ocutears®, i koniecznie zapoznaj się z naszym narzędziem do kształtowania nawyków OcuWellnessTM, aby w sposób kompleksowy zadbać o zdrowe oczy.

PODSTAWOWE PRODUKTY DO PIELĘGNACJI OCZU FIRMY SANTEN

Przejrzyj wachlarz produktów do pielęgnacji oczu firmy Santen i wybierz taki, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom i przyniesie Ci długotrwałą ulgę w objawach zespołu suchego oka, zapalenia brzegów powiek oraz innych chorób oczu.
RÓWNIEŻ W TEJ SEKCJI

Źródła

  1. Ocutears® Alo+ 0.2% Instructions for Use, 2020.
  2. Williams DL & Mann BK. PLoS One. 2014; 9(6): e99766.
  3. Fallacara A et al. Polymers (Basel). 2018; 10(7): 701.
  4. Posarelli C et al. J Ocul Pharmacol Ther. 2019; 35(7): 381-387.
Informacje zamieszczone na tej stronie nie powinny zastępować konsultacji z lekarzem. Jeśli masz pytania dotyczące Twoich schorzeń, objawów lub sposobu leczenia, skontaktuj się z lekarzem.